Aydın İlahi Grubu

Aydın ilimizde Aydın ilahi grubu ve Aydın semazen ekibi olarak, Dini Düğün, Kına, Nişan, Sünnet ve tüm Dini etkinliklerinizde tecrübeli ilahi grubumuz ile ve kaliteli deneyimli semazen ekibimizle Aydın halkımıza en güzel hizmetler vermekteyiz.

Aydın Hakikat ilahi grubu güzel sesli grup üyelerinden ilahilerini, dinleyerek konuklarınızın güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
Hz. Mevlana’nın bize bıraktığı tasavvuf geleneklerinden semazenlerin gösterileri ile insana iç huzuru yaşatan düğün ya da sünnet merasimlerinizde konuklarınıza feyizli bir gün yaşatabilirsiniz.

Aydın İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

Sizler Aydın İslami düğün organizasyonu isteklerinizi bizimle paylaşarak her türlü istediğinizi iletebilirsiniz. Hakikat ilahi grubumuz da o kadar fazla hizmet var ki daha önce hiç tanık olmadığınız hizmetler bile sizlere başarı ile sunuluyor olacak.

Sadece düğün için değil aynı zamanda Aydın kına organizasyonları ya da Aydın sünnet organizasyonları için de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Fiyatlarımız konusunda bütçenize uygun paketlerimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir