Muş İlahi Grubu

Muş ilimizde Muş ilahi grubu ve Muş semazen ekibi olarak, Dini Düğün, Kına, Nişan, Sünnet ve tüm Dini etkinliklerinizde tecrübeli ilahi grubumuz ile ve kaliteli deneyimli semazen ekibimizle Aydın halkımıza en güzel hizmetler vermekteyiz.

Muş Hakikat ilahi grubu güzel sesli grup üyelerinden ilahilerini, dinleyerek konuklarınızın güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
Hz. Mevlana’nın bize bıraktığı tasavvuf geleneklerinden semazenlerin gösterileri ile insana iç huzuru yaşatan düğün ya da sünnet merasimlerinizde konuklarınıza feyizli bir gün yaşatabilirsiniz.

Muş İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

Sizler Muş İslami düğün organizasyonu isteklerinizi bizimle paylaşarak her türlü istediğinizi iletebilirsiniz. Hakikat ilahi grubumuz da o kadar fazla hizmet var ki daha önce hiç tanık olmadığınız hizmetler bile sizlere başarı ile sunuluyor olacak.

Sadece düğün için değil aynı zamanda Muş kına organizasyonları ya da Muş sünnet organizasyonları için de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Fiyatlarımız konusunda bütçenize uygun paketlerimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir