Sinop İlahi Grubu

Sinop ilahi grubu ve Sinop semazen ekibi olarak, Sinop ilimizde ilahili Düğün, Semazenli Düğün, Mevlütlü Düğün, Dini Kına ve Dini Sünnet programlarınızda, tecrübeli müzik ekibimizle ve kaliteli Semazen grubumuz ile siz değerli Sinop halkımıza en güzel hizmetler vermekteyiz.

Sinop İlahi ekibi isteğe bağlı olarak ney, kanun, def, bendir gibi canlı enstrümanlar eşliğinde daha zengin bir kadro ile sizlere hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca Sinop Semazen ekibi olarak muhteşem sema gösterisi ile düğünlerinize renk katabiliriz.

İnsanlar evlenmek veya sünnet düğünleri için dini düğün seçeneğini kullanarak manevi açıdan Allah’ın huzurunda o ilk adımlarını atmak isterler. Bizimde Amacımız elbette sizin adım atacağınız bu özel günleri en güzel ve en özel hale getirmeye çalışmaktır.

Sizlerin sadece eğlence kısmı ile ilgilenmeniz ve sorunsuz bir gün veya gece olmasını izlemeniz olacaktır. Sinop ilahi ekibi En iyi sanatçıların, en güzel yorumları ile gelen tüm konuklar hayran bir şekilde ilahilere eşlik ediyor olacaktır. Daha Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir