Hatay İlahi Grubu

Hatay İlahi Grubu ve Hatay Semazen Ekibi olarak;

Dini düğün, Mevlütlü düğün, Dini nişan, Dini sünnet ve tüm islami organizasyonlarınız için ayrıca profesyonel ilahi grubumuz ve kaliteli semazen ekibimiz ile sizlere en güzel şekilde hizmet vermekteyiz.

Hatay İlahi Grubu’muzun Düğün Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Düğün Program Akışımız

▪︎ Gelin Damat Karşılama,
▪︎ Girizgah & Açılış Konuşması,
▪︎ Kur’an-i Kerim Tilaveti,
▪︎ Ayet ve Hadisler,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 1
▪︎ Semazen Gösterisi,
▪︎ Çiftlere Özel Renkli Zarflar,
▪︎ Pasta Merasimi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 2
▪︎ Menkıbe ve Fıkralar,
▪︎ Yarışmalar, (Hediyeli)
▪︎ Özel Şiir Dinletisi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 3
▪︎ Kına Merasimi,
▪︎ Takı ve Kuşak Merasimi,
▪︎ Dua ve Kapanış.

Not: İstek üzerine program akışı
Size özel dizayn edilebilir.

Özel günleriniz olan düğünlerinizi bizimle birlikte unutulmaz ve güzel bir anı bırakmak ister misiniz? Sizler için manevi olarak çok anlam ifade eden sünnet merasimlerinizde çocuğunuza güzel bir hatıra bırakmak ister misiniz? Kim istemez ki? diyorsanız o zaman hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatay merkez tüm ilçe ve köylerinde tecrübeli ilahi grubumuz ile ayrıca bir o kadar kaliteli semazen ekibimizle Hakikat ilahi grubu olarak siz değerli Hatay halkımızın Hizmetindeyiz.

Hakikat Organizasyon adı altında Hatay İlimizde sizlere;

Dini düğünlerinizde veya İslami merasimlerinizde düğün ve sünnet hizmeti vermek konusunda yardımcı olmayı gönülden amaçlayan bir organizasyonuz. Bizler sizlere Hakikat ilahi grubu olarak hizmet veriyoruz.

Hatay İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

Amacımız;

Hizmet verdiğimiz herkes düğününden mutlu bir şekilde ayrılsın ve bizimle çalıştığı için memnun kalsın. Bunun yoluda tabiki doğru zamanlama ve doğru bir ilahi grubu ile çalışmak olduğunu biliyoruz ve bunlara dikkat ederek çalışmalarımızı daha düzenli bir şekilde itina ile devam ettiriyoruz.

Düğün, kına, nişan ve sünnet programlarınızda İlahi sanatçılarımızın sizler için okuyacağı bir birinden güzel ilahi ve ezgilerle, sunucularımızın Kur’an tilaveti, Hadis, Hikaye, çocuklar için yarışmalar, renkli zarf etkinliği ve Şiir Dua paylaşımları ile, Semazen Ekibimizin muhteşem Semazen gösterisi ve daha fazla program içeriğimizle düğünlerinizi en güzel şekilde icra ediyoruz.


Düğünlerinizi Dahada Renklendirmek Sizin Elinizde

Örnek olarak düğününüzü ilahiler eşliğinde renklendirme yapabilir ve hatta izlenmesi çok daha keyifli hale getirmek ve aynı zamanda çokta manevi olan mevlana aşkını ve o duygu yaşatmak için semazen ekibimiz ile de desteklemeye devam edebiliriz. Beklentilerinizi en üst seviyeye çıkarmak için ve ona göre planlama yaparak memnun kalacağınız ve her anından keyif ve huzur alacağınız bir düğün planlaması yaparız. Amacımız işimizi hakkı ile yapmak ayrıca tüm çabamızı ortaya koyarak ve verilen sözlerin hepsini başarılı bir şekilde yerine getirmektir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Haklı Sebeplerimiz Var

Daha önceleri Hatay merkezde ve ilçeleri İskenderun, Erzin, Dörtyol, Payas, Kırıkhan, Reyhanlı, Yayladağ, Samandağ ve Altınözü gibi bir çok ilçe ayrıca köylerinde güzel programlara imza attık. Yaptığımız programlarda hamd olsun düğün sahiplerinin memnuniyetini kazandık. Sizlerde özel günlerinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ve unutulmaz anılarınızın arasındaki en güzel hatıra olarak kalmasını istiyorsanız bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Sonuç Olarak;

Kaliteli hizmet ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Fiyat hakkında bilgi almak için Hatay ilahi ekibi fiyatları ve Hatay semazen grubu fiyatları konusunda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Hakikat Organizasyon
“En Mutlu Günleriniz İçin Doğru Seçim”

 1. İsmail Kahraman dedi ki:

  Selamün Aleyküm Hatay dörtyolda gerçekleştirdiğiniz düğünden ziyadesiyle memnun kaldık.tüm ekibinize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  1. Hakikat Organizasyon dedi ki:

   Aleykümselam İsmail Bey,

   Memnuniyetiniz bizi gerçekten mutlu edip onurlandırdı. Bizde size bu güzel düşüncenizden ötürü teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir