Niğde İlahi Grubu

Niğde ilahi grubu ve Niğde semazen ekibi olarak, Niğde ilimizde dini düğün, kına, nişan, sünnet ve diğer tüm islami etkinliklerinizde tecrübeli ilahi grubu ve Semazen Ekibimiz ile siz değerli Niğde halkımızın her zaman Hizmetindeyiz.

Niğde İlahi Grubu’muzun Düğün Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Düğün Program Akışımız

▪︎ Gelin Damat Karşılama,
▪︎ Girizgah & Açılış Konuşması,
▪︎ Kur’an-i Kerim Tilaveti,
▪︎ Ayet ve Hadisler,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 1
▪︎ Semazen Gösterisi,
▪︎ Çiftlere Özel Renkli Zarflar,
▪︎ Pasta Merasimi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 2
▪︎ Menkıbe ve Fıkralar,
▪︎ Yarışmalar, (Hediyeli)
▪︎ Özel Şiir Dinletisi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 3
▪︎ Kına Merasimi,
▪︎ Takı ve Kuşak Merasimi,
▪︎ Dua ve Kapanış.

Not: İstek üzerine program akışı
Size özel dizayn edilebilir.

Düğünlerinizi islami usullere uygun ve güzel bir şekilde icra etmek için, Kur’an-ı Kerim tilavetleri ile Hocalarımızla, harika sunumları ile Sunucularımızla, güzel ilahi ve ezgileriyle sanatçılarımızla, muhteşem sema gösterisi ile semazenlerimizle kısacası geniş program içeriğimizle sizlere kaliteli programlar sunmaktayız.

Düğün Program İçeriğimizde Neler Yer Almaktadır?

Düğün program içeriğimizde öncelik olarak gelin damat giriş, girizgah ve açılış konuşması, Kur’an-ı Kerim tilaveti, ayet ve hadisler, ilahi ve ezgiler, semazen gösterisi, şiir dinletisi, pasta merasimi, çiftlere özel renkli zarflar, hikaye ve fıkralar, yarışmalar (Hediyeli) kına merasimi, takı ve kuşak merasimi ve son olarak dua ve kapanış bölümleri yer almaktadır.

Düğünlerinizi Semazen Gösterisi İle Renklendirmek İster Misiniz?

Günümüzde İslami çevrelerde gerçekleşen hemen her programda, sema gösterileri tercih edilmekte ve Hz. Mevlana’dan bize kalan bu miras “Aşk” ile yapılmaktadır. Niğde Semazen Ekibimizin 15 dakikalık muhteşem sema gösterisi ile programlarınıza görsellik açıdan manevi renk katacaktır.

Niğde ilahi Ekibi olarak bizler bu maneviyatın bilincinde hareket ederek sadece görsel amaçlı bir gösteri değil, aynı zamanda manevi huzuru yansıtabilmek adına bu ruhu taşıyan inançlı, profesyonel ve usulüne uygun eğitimler almış aşıklarla çalışmaktayız.

En Güzel İlahi ve Ezgilerle Mest Olacaksınız

İslami düğün organizasyonlarda ilahi sanatçılarımızın seslendirdiği ilahiler hem dinimizin, hem de kültürümüzün önemli parçaları arasındadır. Düğün, nişan ve sünnet programlarınızda, en güzel seslerden mükemmel ilahi eserleri Niğde ilahi Grubu Sanatçılarımızdan dinleyebileceksiniz.

Niğde İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

İlgi ve Şükranlarınızın Hakkını Vermek İçin Sürekli Çalışıyoruz

Niğde halkından gelen yoğun talep üzerine Niğde merkez ve ilçeleri Çamardı, Bor, Ulukışla, Altunhisar, Çiftlik gibi bir çok ilçelerinde ve köylerinde, Düğün Kına Nişan ve Sünnet programları icra ettik. yaptığımız programlarda gerek düğün sahipleri olsun gerek gelin damat çiftlerimizin olsun bizden yana memnuniyetlerini dile getirmeleri bizleri onurlandırdı.

Niğde halkına bizi tavsiye ederek daha çok programlar yapmamıza vesile olan Niğde Düğün sahiplerine teşekkürlerimizi bir borç olarak biliyor ve şükranlarımızı gönülden sunuyoruz.

Sizlerde Özel günleriniz olan düğünlerinizi bizlerle daha özel daha güzel ve mutluluk ile taçlandırmak için, dini geleneklerimize uygun ve özel günleriniz olan düğünlerinize renk katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bütçenize uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur. Niğde ilahi grubu fiyatlarımız ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.


Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Hakikat Organizasyon
“En Mutlu Günleriniz İçin Doğru Seçim”

 1. Abdullah dedi ki:

  selamın aleykum tanıtım videonuzu izledik çok beğendik fiyatlarınız haķkinda bilgi alabilirmiyiz?

  1. Hakikat Organizasyon dedi ki:

   Aleykümselam Abdullah Bey,
   Tanıtım videomuzu beğenmenize çok sevindik. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yukarıda bulunan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

   Hayırlı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir