Kahramanmaraş İlahi Grubu

Kahramanmaraş ilimizde Kahramanmaraş ilahi grubu ve Kahramanmaraş Semazen ekibi olarak, Dini Düğün Dini Nişan ve Dini Sünnet merasimlerinizde, tecrübeli ilahi grubumuz ile ve kaliteli Semazen Ekibimizle programlarınıza Renk katmak ve unutulmaz bir Anı bırakmak için Kahramanmaraş halkımızın hizmetindeyiz. Rüya gibi bir düğün için hayallerinize dokunun.

Kahramanmaraş İlahi Grubu’muzun Düğün Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Düğün Program Akışımız

▪︎ Gelin Damat Karşılama,
▪︎ Girizgah & Açılış Konuşması,
▪︎ Kur’an-i Kerim Tilaveti,
▪︎ Ayet ve Hadisler,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 1
▪︎ Semazen Gösterisi,
▪︎ Çiftlere Özel Renkli Zarflar,
▪︎ Pasta Merasimi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 2
▪︎ Menkıbe ve Fıkralar,
▪︎ Yarışmalar, (Hediyeli)
▪︎ Özel Şiir Dinletisi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 3
▪︎ Kına Merasimi,
▪︎ Takı ve Kuşak Merasimi,
▪︎ Dua ve Kapanış.

Not: İstek üzerine program akışı
Size özel dizayn edilebilir.

Kahramanmaraş İlahi Grubu ve Semazen ekibi

Sizin için Hayallerinizi tatlı bir dokunuşla gerçeğe dönüştürüyoruz. Size kendinizi özel hissettirecek görkemli bir düğün yapmaya ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırmısınız?

Hayatınızın en güzel ve en özel anlarını unutulmaz kılmak artık çok kolay. Hayatınızdaki en özel günü kaliteli renkli kılmak bizim işimiz.

Kahramanmaraş halkından gelen yoğun talep üzerine Kahramanmaraş merkez ve ilçeleri Türkoğlu, Pazarcık, Andırın, Göksun, Afşin, Elbistan gibi bir çok ilçelerinde ve köylerinde, Düğün Kına Nişan ve Sünnet programları icra ettik. yaptığımız programlarda gerek düğün sahipleri olsun gerek gelin damat çiftlerimizin olsun bizden yana memnuniyetlerini dile getirmeleri bizleri onurlandırdı.

Kahramanmaraş halkına bizi tavsiye ederek daha çok programlar yapmamıza vesile olan Maraş Düğün sahiplerine teşekkürlerimizi bir borç olarak biliyor ve şükranlarımızı gönülden sunuyoruz.

Maraş İlahi Grubu ve Semazen Ekibi olarak bu hayırlı işte yanınızda olmaktan onur duyarız. Bütçenize uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir