Osmaniye İlahi Grubu

Osmaniye ilahi Grubu ve Semazen Ekibi olarak, Osmaniye ilimizde İslami Düğün, Kına, Nişan, Sünnet ve tüm islami programlarınızı icra etmek için, profosyonel ilahi grubumuz ve kaliteli semazen ekibimiz ile siz değerli Osmaniye halkımızın hizmetindeyiz.

Osmaniye İlahi Grubu’muzun Düğün Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Düğün Program Akışımız

▪︎ Gelin Damat Karşılama,
▪︎ Girizgah & Açılış Konuşması,
▪︎ Kur’an-i Kerim Tilaveti,
▪︎ Ayet ve Hadisler,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 1
▪︎ Semazen Gösterisi,
▪︎ Çiftlere Özel Renkli Zarflar,
▪︎ Pasta Merasimi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 2
▪︎ Menkıbe ve Fıkralar,
▪︎ Yarışmalar, (Hediyeli)
▪︎ Özel Şiir Dinletisi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 3
▪︎ Kına Merasimi,
▪︎ Takı ve Kuşak Merasimi,
▪︎ Dua ve Kapanış.

Not: İstek üzerine program akışı
Size özel dizayn edilebilir.

Osmaniye İlahi Grubu Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Bir düğün için hayal ettikleriniz ne ise onlar ile hiç uğraşmadan ekibimize iletebilir ve sizin için planlanmasını isteyebilirsiniz. Örneğin; bayan erkek ayrı olarak islami usüllere uygun bir organizasyon yapılamasını istiyorsanız ekiplerimizde o yönde size hizmet çeşidini teklif edip sunar.

Sadece bayanlara yönelik kına gecesi organizasyonlarda ise bayan ilahi grubumuz ve bayan kına ekibimiz hizmet verir. Yani kısaca sizler isteyeceksiniz bizler sizler için fazlası ile yapacağımız bir düğün organizasyonunu ortaya çıkarmış olacağız.

Sizler ve Misafirlerinizin Rahat ve Keyifle İzleyeceği İslami Organizasyon

Alanında tecrübeli kişilerden oluşan ekibimizle ve dinimizin gelenek ve göreneklerine uygun programlarımız ile uzun yıllardır bu sektörde gönülden hizmet vermekteyiz.

Osmaniye ilahi ekibi ve semazen grubumuz; düğün, kına, nişan ve sünnet programlarınızda, ilahi sanatçılarımızın ilahi ve ezgileri, semazen Ekibimizin muhteşem Semazen gösterisi, sunucularımızın şiir, hadis ve hikaye paylaşımlar ile, hafızalardan silinmeyen kaliteli ve renkli programlar icra etmekteyiz.

Bizleri Mutlu Eden Düğün Sahiplerinin Memnuniyetleri

Daha önceleri Osmaniye merkez ve ilçeleri Kadirli, Bahçe, Düziçi, Toprakkale, Hasanbeyli, gibi bir çok ilçe ve köylerinde düğün, nişan ve sünnet programları icra ettik. İcra ettiğimiz programlarımızda gerek program sahipleri ve gerek mutlu çiftlerimiz tarafından memnuniyetlerini dile getirmeleri bizleri mutlu etti ve bizleri onurlandırdı.

Rabbimiz programlarını gerçekleştirdiğimiz düğün sahiplerinden ve mutlu çiftlerimizden her daim razı ve memnun olsun. Mutlu çiftlerimize ömür boyu imanlı huzurlu bir yuvaya sahip olmalarını ve Allah(c.c.)’tan kendilerine Hz.Adem (a.s) babamız ve Havva annemiz gibi uzun ve salih bir ömür, Hz.Muhammed (s.a.v.) ve Hz.Hatice (r.a.) arasındaki huzuru mutluluğu ülfeti ve Hz. Ali ile Hz. Fatıma arasındaki sevgi ve saygıyı her daim yaşamalarını niyaz ederiz.

Osmaniye İlahi Grubu ve Semazen Ekibi

Sizler Bize İsteklerinizi İletin Biz Gerçekleştirelim

Sizlerde Osmaniye merkez, ilçelerinde ve köylerinde yaşamınız boyunca en özel ve en güzel anılarız olacak ve asla unutulmayacak düğün ve sünnet programlarınızı dinimize uygun kaliteli ayrıca en güzel şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Fiyat konusunda bütçenize uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur. Amacımız düğünlerinizde Maddiyat yönünden fazla sıkıntı yaşamamanız için uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler vermek ve her zaman yardımcı olmaktır.

Osmaniye dini düğün organizasyonu ve ilahi grubu ayrıca semazen ekibi‘mizin fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.


Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Hakikat Organizasyon
“En Mutlu Günleriniz İçin Doğru Seçim”

 1. Yusuf Sönmez dedi ki:

  Mutlu günümüzde okunan güzel ilahiler ve semazen gösterisi ile düğünümüz çok güzel oldu gerçekten çok beğendik. Allah Razı olsun sizden.

  1. Hakikat Organizasyon dedi ki:

   Merahabalar,

   Memnuniyetiniz bizleri çok mutlu etti bizde size çok teşekkür eder hayırlı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir