Mersin İlahi Grubu

Mersin ilahi grubu ve semazen ekibi olarak Mersin ilimizde, Dini Düğün, Dini Kına, Dini Nişan, Dini Sünnet ve tüm Dini Merasimlerinizde, profosyonel ilahi grubumuz ve kaliteli Semazen Ekibimiz ile sizlere en güzel hizmetler sunmaktayız.

Mersin İlahi Grubu’muzun Düğün Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Düğün Program Akışımız

▪︎ Gelin Damat Karşılama,
▪︎ Girizgah & Açılış Konuşması,
▪︎ Kur’an-i Kerim Tilaveti,
▪︎ Ayet ve Hadisler,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 1
▪︎ Semazen Gösterisi,
▪︎ Çiftlere Özel Renkli Zarflar,
▪︎ Pasta Merasimi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 2
▪︎ Menkıbe ve Fıkralar,
▪︎ Yarışmalar, (Hediyeli)
▪︎ Özel Şiir Dinletisi,
▪︎ İlahi ve Ezgiler, Bölümü 3
▪︎ Kına Merasimi,
▪︎ Takı ve Kuşak Merasimi,
▪︎ Dua ve Kapanış.

Not: İstek üzerine program akışı
Size özel dizayn edilebilir.

İslami düğün alanında yaklaşık 10 yıl süreyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Amacımız Peygamber Efendimizin sünnetine uygun bir biçimde düğününüzü icra etmektir. Sizlere yıllardır titizlikle vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre islami kuralların dışına çıkmadan hizmet vermekteyiz.

Hayatınızın en güzel ve en özel anlarını unutulmaz hale getirmek artık bizimle çok kolay. Hayatınızdaki en özel gününüz olan düğünlerinizi kaliteli kılmak bizim işimiz. Mersin ilahi grubu ve Mersin semazen ekibi olarak bu hayırlı işte yanınızda olmaktan onur duyarız.

Bayan İlahi Grubumuz ve Bayan Kına Ekibimiz Mevcuttur.

Mersin İlahi Grubu - Bayan İlahi Grubu

Bayanlar arası yapacağınız İslami Kına Gecesi programlarınızda, Mersin Bayan ilahi grubumuzu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bayanlar arası eğlenceli renkli Kına Gecesi programlarınız için Bayan Kına ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Yaşadığınız Mutluluğu Birlikte Paylaşmaya Geliyoruz

Mersin ilahi ve semazen grubu olarak daha önce yapılmamış ve yapılması herkes tarafından hayal edilen rüya gibi bir düğün sunuyoruz. Sizler bu anılarınızı oluştururken, bizler de mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katmaya, yaşadığınız mutluluğu birlikte paylaşmaya geliyoruz.

Düğünlerinize Renk Katacak Geniş ve Kaliteli Bir Kadroya Sahibiz…

Mersin ilahi ekibi ve mersin semazen grubu olarak, yaşamınızı birleştirmek yolunda atacağınız ilk adımda İlahi Sanatçılarımız, sunucularımız ve semazenlerimizden oluşan geniş bir kadroya sahip ekibimizle, Düğünlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirerek gönüllerde ve zihinlerde önemli yer edinmek ve unutulmayacak hatıralar bırakmak bizim için bir onurdur.

Program İçeriğimizde Ne Gibi Etkinlikler Yapılıyor?

Öncelikle yapacağımız programların daha hayırlı geçmesi için program açılışını, hocalarımızın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlarız. Akabinde ilahi sanatçılarımızın güncel olan birbirinden güzel ilahi ve ezgileriyle devam ederiz. Daha sonra düğünlerde en çok ilgi görün Semazen ekibimize yer veririz.

Semazen ekibimiz 15 dakikalık muhteşem sema gosterisini yaptıktan sonra Sunucularımızın, Hadis, Hikaye, Şiir paylaşımları, Çocuklar arası eğlenceli yarışmalar, Gelin ve Damat için özel Renkli zarflar etkinliği yapılır, ardından takı kuşak merasimi ve kapanış duası ile Düğün programımızı nihayete erdirmiş oluruz.

Hakikat Organizasyon Olarak Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Mersin ilahi ve Semazen Grubu olarak, daha önceleri Mersin merkez ve Tarsus, Mezitli, Erdemli, Mut, Silifke, Anamur gibi bir çok ilçesinde Düğün ve Sünnet programlarına imza attık. Yaptığımız programlarda, çiftlerimiz ve ailelerinin olumlu yönde memnuniyetini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde gerek Mersin merkez olsun gerek ilçelerinde ve köylerinde olsun, unutulmaz güzel bir Düğün veya Sünnet programı yapmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat konusunda Bütçenize uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur.

Mersin Dini Düğün Organizasyonu hakkında ve ilahi Grubu Semazen Ekibi Fiyatlarımız ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.


Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

Hakikat Organizasyon
“En Mutlu Günleriniz İçin Doğru Seçim”

  1. Halil Aktaş dedi ki:

    Kaliteli ve neşeli bir grup. yaptığımız düğün programına renk kattılar çok memnun kaldık ve keyif aldık beklediğimizden daha güzel bir düğün oldu. Çok teşekkür ederiz..

    1. Hakikat Organizasyon dedi ki:

      Sevgili Halil Aktaş memnuniyetiniz bizleri bir hayli sevindirdi. Müşterilerimizden böyle olumlu geri dönüşler aldığımız zaman bizlerde gerçekten çok seviniyoruz. Değerli düşünceniz için sağolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir