Süsleme Organizasyonu

Süsleme Organizasyonu

Adana ve çevre iller için her türlü organizasyonlar da profosyonel gelin yolu süsleme, gelin damat masa sandalye süsleme, gelin tagı, arka plan süsleme, kına tahtı, sünnet tahtı, ses ışık sistemi ve sahne kurulumu hizmetini sunuyoruz.

Gelin Yolu Gelin Tagı Süsleme

Düğün, Kına, Nişan, özel gün ve gecelerinizde her türlü merasimlerinizde, en güzel süsleme hizmetini vermekteyiz. Gelin yolu süsleme, Gelin Damat masa sandalye süsleme, Gelin tagı ve arka plan süslemeleri için bizden destek alarak, Düğün Kına Nişan merasimi yapmayı düşündüğünüz mekanı görsel açıdan en güzel en renkli hale getirebilirsiniz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Ses, Işık, Sahne Kurulumu

Gürses ses ışık sahne sistemleri ile her türlü Düğün, Nişan, Sünnet, Açılış ve Konser, temel atma, festival, kongre ve seminer, avm konser ve imza günü, tüm okul kutlamalarında mezuniyet töreninde özel gün ve gecenlerinizde hizmetinizdeyiz. Kişiye özel uygun fiyata ses sistemi ayarlanabilir. Renkli robot ışıklarımız ve sinevizyonumuz mevcuttur.

Kına Tahtı Kına Ekibi

Kına merasimlerinize renk katmak için sizlere en güzel kına tahtı organizasyon hizmetini sunuyoruz. Gerek Bayanlar arası gerek karışık olan Tüm kına merasimleriniz için bizden kına tahtı talebinde bulunabilirsiniz.
Kına gecenize görsel açıdan renk katabilirsiniz. Ayrıca bayan kına ekibimiz mevcuttur. Kına organizasyonlarınız için her türlü hizmetimiz vardır.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Palyaço

Gösterişli bir taht ve süslü bir ortam, sünnet düğünü için gerçekten en ideal seçeneklerden biridir. Çocuğunu seven değer veren ebeveynler, elbette ki sünnet düğünün daha güzel olmasını ister. Bizlerde bunun bilincinde olup sizlere en güzel sünnet tahtı hizmetini sunuyoruz. Sünnet tahtı yanı sıra yeni çeri ve palyaço hizmetlerimizde mevcuttur. Sünnet tahtı Yeni çeri ve palyaço hizmetleri için bizden yardım alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için, aşağıda yer alan irtibat Numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Telefon Et0539 817 17 43
WhatsApp Mesaj Gönder

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir